آموزش ریاضی کنکور تضمینی

کلاس کنکور خوب


بنا به گفته مدیر آموزشگاه با استاد در کشور ما از دیرباز تاکنون، داشتن تحصیلات از جایگاه با ارزش و والایی به ‌حساب می ‌آید. فرزندان این سرزمین قبل از ورود به دانشگاه، باید در آزمونی سراسری تحت عنوان کنکور شرکت کنند که به‌ صورت هم ‌زمان در سراسر کشور برگزار می ‌شود و بر اساس رتبه ‌کسب ‌شده، فرد می ‌تواند دانشگاه موردنظر خود را جهت ادامه تحصیل انتخاب کند. برای موفقیت در این آزمون، باید دروس امتحانی موردنظر را به‌ خوبی مطالعه کرد. یکی از این دروس، ریاضی است. موفقیت در ریاضی کنکور می ‌تواند سکوی پرتابی برای دستیابی به رتبه‌ های برتر در این آزمون باشد. هریک از دانش‌آموزان برای موفقیت در این آزمون، دو راه پیش روی خود دارند. راه اول، تهیه جزوات و کتب مختلف و خواندن به‌ صورت خودآموز بوده و راه دیگر، شرکت در کلاس کنکور است که تحت برنامه ‌های مدرسان این کلاس ‌ها، خود را برای آزمون آماده کنند. این کلاس‌ ها هم به‌ صورت حضوری و هم ‌به‌ صورت آنلاین برگزار می ‌شوند. در این کلاس ‌ها، روش‌ های مطالعه، تکنیک تست ‌زنی، آشنایی با سوالات استاندارد ریاضی کنکور‌های سال قبل، نحوه پیش ‌خوانی، نحوه جمع ‌بندی و خلاصه ‌نویسی و … آموزش داده می ‌شوند.

موفقیت در حل سوالات ریاضی کنکور

طبق آماری که از شرکت ‌کنندگان سال ‌های قبل به‌ دست‌ آمده است، تعداد نفرات شرکت‌ کننده در کنکور تجربی، به ‌مراتب بیشتر از کنکور ریاضی ‌فیزیک و نیز کنکور علوم انسانی است و این موضوع نشان می ‌دهد، رقابت برای قبولی در رشته‌ های تجربی سنگین ‌تر از سایر رشته‌ هاست. بیشتر دانش‌آموزان این کنکور، تمرکز خود را روی درس زیست می‌ گذارند و از سوالات درس ریاضی کنکور غافل می ‌شوند. به همین خاطر، درصد‌های قابل قبولی در این درس کسب نمی ‌کنند. این موضوع خود گواهی بر این موضوع است که با موفقیت در حل سؤالات ریاضی کنکور، با توجه به ضریب بالای سوالات آن، کسب رتبه‌ های برتر، به ‌راحتی امکان ‌پذیر است. معمولاً سطح سؤالات ریاضی کنکور ریاضی فیزیک نسبت به دو کنکور دیگر سخت ‌تر بوده و دانش‌ آموزان با سوالات چالش ‌برانگیز‌تری مواجه می ‌شوند.
امروزه اساتید مطرح ریاضی کنکور و نفرات برگزیده آزمون ‌های سراسری سال ‌های قبل، با برگزاری کلاس ‌های مختلف، سعی در رفع موانع موجود در پیش‌ روی دانش‌آموزان دارند. فضای مجازی و ارتباطات، این امکان را فراهم کرده است تا این افراد بتوانند به دانش ‌آموزانی که در شهرهای دیگر هستند و امکان ملاقات حضوری آن ‌ها فراهم نیست و یا وقت کافی جهت رفت‌ و ‌آمد‌های مکرر و شرکت حضوری در کلاس‌ ها را ندارند، نیز تجربیات خود را منتقل کنند. دانش‌ آموزان می ‌توانند با شرکت در کلاس آنلاین کنکور، خود را برای این نبرد سراسری آماده کنند. یکی از این مجموعه‌‌ های آموزشی شکل‌ گرفته در این حوزه، آموزشگاه کنکور با استاد بوده که با برگزاری کلاس‌ های آموزشی حضوری و آنلاین، مسیر یادگیری را برای دانش‌آموزان هموار کرده است. این مجموعه با به ‌کار‌گیری اساتید مجرب در حوزه ریاضی کنکور، مهارت دانش‌آموزان را در کمترین زمان ممکن به بالاترین حد می‌ رساند و در افزایش بازدهی فعالیت دانش‌آموزان، نقش مؤثری را ایفا می ‌کند. در این آموزشگاه، این امکان برای دانش‌آموزان فراهم است تا در حین دوره، به‌ صورت صوتی و تصویری با اساتید این دوره‌ها ارتباط و مشورت بگیرند. این آموزشگاه با برنامه ‌ریزی دقیق کادر خود، از بهترین متد‌های آموزشی روز جهت موفقیت در سؤالات ریاضی کنکور استفاده می ‌کند. موفقیت دانش‌آموزانی که در سالیان گذشته در این دوره‌ها شرکت ‌کرده بودند، گواهی بر این موضوع است. با استاد، یک آموزشگاه کنکور در تهران است که در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مستقر شده است.
افرادی که امکان شرکت در کلاس‌ حضوری را ندارند، می ‌توانند با ثبت ‌نام در کلاس ریاضی آنلاین کنکور، خیال خود را تا حد قابل قبولی از سؤالات ریاضی کنکور راحت کنند؛ چرا که شرکت در این کلاس ‌ها باعث خواهد شد تا مطالب بهتر جا افتاده و درک شوند و یادگیری مفاهیم با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد. همچنین می ‌توان در صورت وجود ابهام و سؤال راجع ‌به مفاهیم، با اساتید مربوطه مشورت کرد. این ‌ها تنها بخشی از مزایایی است که این کلاس‌ ها نسبت به دوره‌های خود‌آموز دارند. به ‌طورکلی، منابع و دروسی از ریاضی که قرار است در سوالات ریاضی کنکور علوم تجربی مورد ارزیابی قرار گیرد، بیشتر از منابع ریاضی کنکور انسانی است اما سؤالات کنکور ریاضی‌فیزیک هم منابع بیشتری را نسبت به کنکور دو گروه آزمایشی در برمی‌ گیرد و هم سؤالات مطرح شده سخت‌تر خواهند بود اما با همه این اوصاف می‌توان گفت تنها با یادگیری مسیر حل سؤالات ریاضی کنکور، به‌راحتی می‌توان از پس تمامی این سؤالات برآمد که این موضوع تمرین و تکرار بسیاری را می‌ طلبد.

شرکت در کلاس ‌های آنلاین

با گذراندن دوره‌‌ های آموزشی آموزشگاه با استاد، مسیر موردنظر به ‌راحتی دست ‌یافتنی خواهد شد. این موضوع بر همگان روشن است که تنها با خواندن کتب درسی اصلی، نمی‌ توان از پس سؤالات کنکور برآمد. موفقیت در کنکور، تمرین و تکرار و درک بهتری از مطالب را می ‌طلبد که دستیابی به این مسائل به کمک دوره‌ های آموزشی اساتید با استاد امکان ‌پذیر خواهد بود. دانش‌آموزان می ‌توانند با یک برنامه ‌ریزی درست، مطالب را به‌ صورت عمقی و پایه ‌ای بیاموزند و سپس با حل تمرینات در نظر گرفته ‌شده توسط اساتید مربوطه و نیز حل سؤالات کنکورهای گذشته، آمادگی خود را برای حل سؤالات، روزبه‌روز بهبود بخشند در حالت کلی، درک مفاهیم ریاضی برای اغلب دانش‌آموزان به‌راحتی صورت نمی‌پذیرد و لازم است تا روش تدریس مناسبی برای این کار در نظر گرفته شود. از نقاط قوت و قابل‌توجه این دوره‌های آموزشی، اخذ روش‌های نوین آموزشی است که توانسته‌ است مفاهیم را به ساده ‌ترین حالت ممکن برای دانش ‌آموزان مطرح کنند تا درک این موضوعات برای دانش‌آموزان ممکن شود چرا که قدم اول در حل سؤالات، آشنایی با مفاهیم درسی مربوط به آن است که بدون تسلط روی آن‌ ها، امکان حل سؤالات ممکن نخواهد بود.
نکته ‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد آن است که موفقیت در یک مسیر نیاز به تلاش مستمر و به‌کارگیری راهکار‌های مفید و آگاهانه است تا بتوان از زمانی که در اختیار داریم بهترین استفاده را کرده و بهترین بازدهی کسب شود. کنکور، نبردی سراسری است که شما باید در یک ماراتن سخت و نفس ‌گیر قرار بگیرید. حفظ آرامش و تسلط بر سؤالات زمانی اتفاق می‌ افتد که شما تمرینات فراوانی را انجام داده باشید و مفاهیم بکار گرفته‌ شده در سؤالات برای شما قابل ‌لمس باشد. در کلاس ‌های آموزشگاه با استاد سعی شده است تا شما برای این ماراتن نفس‌ گیر به‌خوبی آماده شده و بیشتر از هر وقت دیگر به اهدافتان نزدیک ‌تر شوید. کنکور به خودی خود سخت نیست و این خود ما یا اطرافیان هستیم که آن را برای خود بزرگ جلوه می ‌دهیم، اما با گرفتن تصمیمات عاقلانه و منطقی و استفاده درست از زمان، این مسیر پر تلاطم، به مسیری هموار تبدیل خواهد شد.

جمع بندی

داشتن تحصیلات همواه از جایگاه با ارزش و والایی به‌حساب آمده است. یک دانش‌آموز جهت ادامه تحصیل و قبولی در دانشگاه‌های معتبر کشور، باید در یک آزمون سراسری تحت‌عنوان کنکور شرکت نماید. جهت آماده‌سازی خود برای امتحان، باید منابع آن را به‌خوبی مطالعه کند که یکی از منابع ریاضی است. برای موفقیت در ریاضی کنکور و کسب بهترین نتیجه به صورت کاملا تضمینی به شما پیشنهاد میکنیم حتما در کلاسهای خصوصی و یا نیمه خصوصی آموزشگاه با استاد با بیش از 20 سال تجربه ثبت نام نمایید تا از امتیاز مشاوره و پشتیبانی رایگان که ویژه دانش آموزان این مجموعه میباشد هم بهره مند شوید ، شما اولیا و دانش اموزان گرامی می توانید جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی آنلاین و یا حضوری مجموعه با استاد که در دانشگاه علم و صنعت تهران با بهترین اساتید تشکیل می شود همه روزه از ساعت 10 لغایت 17 با کارشناس آموزش ریاضی به شماره 02122860576-09914038252 تماس حاصل فرمایید .