1. تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که وب سایت آموزش آنلاین با استاد تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین با استاد و کاربران می‌باشد. 

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت با استاد می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت با استاد موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

 • موضوع فعالیت وب سایت آموزش آنلاین

 سایت با استاد در زمینه آموزش های مجاز و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت         می نماید.

 • نام کاربری و سیاست رمز عبور:
 • هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت با استاد استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.
 • استفاده شما از بخشهای مختلف این وب سایت ممکن است نیاز به ثبت نام، کلمه رمز عبور و یا نام کاربری داشته باشد، با موافقت قوانین و مقررات سایت مرکز آموزشی با استاد شما قبول می کنید، که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود هستید.
 • هم چنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوطه به رمز عبور و یا نام کاربری خود شده اید، به طور حتم ما را در جریان قرار  می دهید.
 • لازم به ذکر است که شما به عنوان یک کاربر فقط حق ورود به داخل وب سایت را دارید، و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از ادامه فعالیت در وب سایت منع خواهید شد.
 • قوانین ارسال نظر
 • کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.
 • نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.
 • نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.
 • کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.
 • سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.
 • سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.
 • در صورت نقض موارد فوق مرکز آموزش آنلاین با استاد  به نسبت تخلف حتی این حق را دارد که  کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.
 • حفظ حریم خصوصی:
 • مرکز آموزشی با استاد با تمام توان در حفظ حریم خصوصی کاربران خود تلاش می‌کند.
 • مالکیت فکری
 •  تمام محتوای سایت با استاد متعلق به وب سایت آموزشی بااستاد می‌باشد و بدون موافقت و اجازه  مدیر سایت آموزش بااستاد، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را ندارد.
 • حقوق سایت با استاد در خصوص استفاده از این وب سایت برای مقاصد خلاف قانون:

شما تائید می کنید که موارد زیر را انجام نمی دهید:

 1. استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی، طبق قوانین جمهوری اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.
 2.  محدود کردن و یا مانع شدن از استفاده هر کاربر دیگر.
 3.  به دست آوردن و یا تلاش برای بدست آوردن اطلاعات شخصی افراد.
 4. بهره برداری از سایت بدون مجوز و یا تلاش برای شکستن امنیت سایت، تغییر و دخل و تصرف در اطلاعات وب سایت.
 5.  ارسال تهدید، اذیت و آزار، دروغ، الفاظ زشت و ناپسند، تصاویر مبتذل.
 6.   ارسال هرگونه ویروس و یا بارگذاری هرگونه اطلاعات حاوی کرم و یا فایل های مخرب.
 7. کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
 8. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.
 9. دخل و تصرف در پست الکترونیک و هرگونه اطلاعات موجود در آن تمامی موارد فوق موجب پیگرد قانونی است.
 10. تبادل اطلاعات در اینترنت:

در حالی که تلاش برای ایجاد یک وب سایت امن برای شما در دستور کار خود قراردادیم ، اما از آنجایی که اینترنت و تبادل اطلاعات در آن قابل کنترل به طور کامل نیست، سایت با استاد مسئول امنیت هیچ یک از اطلاعات شما از طریق اینترنت نیست.((به طور مثال اطلاعات مربوط به کارت بانک شما))

 • تبلیغات در این سایت:

وب سایت آموزش بااستاد ممکن است از اشخاص ثالث در سایت تبلیغی قرار دهد.

 1. هرگونه فعالیت و مکاتبه بین شما و تبلیغ در این سایت صرفا بین شما و شخص و یا مجموعه تبلیغ کننده است.
 2. شما قبول می کنید که توافق شما با مجموعه و یا شخص تبلیغ کننده به هیچ عنوان آسیبی به مرکز آموزش با استاد وارد نخواهد کرد.
 3. علاوه بر این تمامی مسئولیت کل تبلیغات بر عهده تبلیغ کننده است.
 4. مرکز آموزشی با استاد در هر زمانی که متوجه گردد قانونی نقض گردیده است، به طور یکطرفه مانع از فعالیت شما در وب سایت می گردد و حق عضویت شما نیز باطل خواهد شد.
 1. اینترنت و مشکلات آن:

تمامی مشکلات موجود در اینترنت جمهوری اسلامی ایران اعم از سرعت و فیلترینگ و قابل دسترسی نبودن وب سایت که مربوط به مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل مرکز آموزشی با استاد خارج بوده و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را درقبال مشکلات بوجود آمده قبول نمی کند و متعهد نمی گردد.

 1. ثبت و ارسال سفارش
 2.  درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد سایت با استاد هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
 3.  زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا 5 روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.
 4.  درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.
 5. درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به سایت بااستاد اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به با استاد، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.
 • با استاد ، تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف 3 روز به با استاد موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.
 •  اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.
 • اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.
 • قوانین برگزاری کلاس های آنلاین
 • وب سایت با استاد متعهد به برگزاری کلاس در روز و ساعت مقرر می باشد و چنانچه بنا به دلایلی امکان برگزاری کلاس مقدور نباشد حقی از دانش آموز ضایع نخواهد گردید و وب سایت با استاد متعهد به برگزاری کلاس در روز دیگر می باشد .
 • دانش آموزان موظف هستند که بعد از ثبت نام در دوره چنانچه تمایل به تغییر استاد و یا فسخ قرارداد را دارند حداقل 48 ساعت قبل موضوع را به صورت کتبی به اطلاع مسئولین با استاد برساند و در غیر اینصورت هزینه جلسه اول کسر می گردد و مابقی وجه تا 72 ساعت به همان شماره حسابی که ثبت نام با آن صورت گرفته است مسترد خواهد گردید
 • چنانچه امکان برگزاری کلاس برای سایت با استاد  انتخابی مقدور نباشد باید حداقل 24 ساعت قبل به اطلاع دانش آموز برسد و کلاس جایگزین هماهنگ گردد.
 • چنانچه بنا به هر دلیلی امکان برگزاری کلاس با استاد انتخابی برای سایت با استاد برای دانش آموزان نباشد سایت موظف است استاد دیگر را جایگزین نماید و چنانچه دانش آموز رضایت به ادامه کلاس با استاد مربوطه را نداشته باشد وب سایت متعهد به استرداد مابقی شهریه به دانش آموز حداکثر تا 72 ساعت بعد از اعلام انصراف کتبی از طرف دانش اموز به همان حسابی که ثبت نام با آن صورت گرفته است می باشد.
 • ارتباطات
 •  اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. مسئولین با استاد تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
 •  در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه مرکز آموزش با استاد نخواهد بود.
 •  کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با مرکز آموزش بااستاد در ارتباط باشد.
 •  مرکز آموزش با استاد فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها با استاد نیست و ثانیا مراتب تخلف را گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.
 • مدت و فسخ قراردادنامه:

این قرارداد و توافق نامه فقط در صورت رعایت تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در بندهای قبلی قابل اجرا است.

مدیر وب سایت با استاد