معرفی بهترین آموزشگاه مجازی از ابتدایی تا دبیرستان

آموزشگاه مجازی

ضرورت وجود آموزشگاه مجازی

یکی از مواردی که خواه ناخواه با پیشرفت تکنولوژی شاهد آن هستیم، پدید آمدن آموزشگاه مجازی می باشد. آموزش مجازی به یکی از روش های مفید آموزش تبدیل شده است. هر آموزشگاه مجازی از اصول و روش خاص خود پیروی می کند و دوره های آموزشی خاص خود را دارد. در این بین سایت های آموزش مجازی روز به روز در حال گسترش هستند تا نیاز به آموزش را برطرف نمایند. حضور در یک کلاس آنلاین، مزایایی دارد که نمیتوان آن را در کلاس حضوری یافت. در نتیجه ممکن است بسیاری از افراد شوق بیشتری نسبت به ثبت نام در یک آموزشگاه مجازی داشته باشند. آموزشگاه “با استاد” به عنوان یک آموزشگاه مجازی در تمامی مقاطع ابتدایی و دبیرستان، به آموزش آنلاین می پردازد.
در کنار “با استاد” قادر خواهید بود به یادگیری با سبکی متفاوت برسید. این مجموعه از درس های مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در رشته های ریاضی و تجربی و علوم انسانی، برای دانش آموزان آموزش های مفید و کاربردی تهیه و در اختیار شما قرار داده است.

کلاس آنلاین در آموزشگاه مجازی

انتخاب کردن آموزش آنلاین در یک آموزشگاه مجازی بیشتر از آنچه که فکر می کنید دارای مزایای خاص و مفید بوده و توصیه می شود. یکی از مشکلاتی که مدتی است باعث تغییر سبک زندگی شده است مسئله ی کرونا می باشد. در طول مدتی که با این مشکل مواجه هستیم، بهتر است برای دریافت آموزش های متفاوت، در هر مقطعی، از آموزش های مجازی کمک بگیریم. در ادامه به بررسی مزایای آموزش آنلاین می پردازی

  1. عدم وجود محدودیت های زمانی و مکانی: هنگامی که در یک آموزشگاه مجازی ثبت نام کرده و قصد شرکت در کلاس آنلاین و دوره های آن آموزشگاه را دارید، نیازی نیست که برای شرکت در کلاس، مانند کلاس های حضوری عمل کنید. در هر مکانی که باشید (در خانه، کافی نت و …) کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا وارد کلاس مجازی شده و یادگیری را آغاز کنید. علاوه بر مسئله ی مکان، از محدودیت های زمانی نیز خبری نخواهد بود. برای مثال اگر یک کلاس حضوری در ساعت 8 صبح برپا شود، شما مجبور هستید دست کم ساعاتی زودتر حرکت کرده تا در زمان مشخص شده در آموزشگاه باشید و در کلاس شرکت کنید. حال اگر در یک کلاس آنلاین ثبت نام کنید. این مشکل رفع خواهد شد.
  2. هزینه ی کمتر: اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد برای حضور در یک کلاس حضوری، هزینه های جانبی بسیاری پرداخت می کنید. ذکر هزینه ی حمل و نقل کافی است تا متوجه شوید حضور در یک کلاس به صورت مجازی از نظر هزینه هرگز با یک کلاس حضوری برابری نخواهد کرد.
  3. وجود انعطاف پذیری بالا در این سبک آموزش: در یک کلاس مجازی، استاد یا دبیر مربوطه، فرصت این را خواهد داشت تا از سبک های آموزش نوین استفاده کند. دبیر تدریس خود را در حالی انجام می دهد که سایر دانش آموزان در حال شنیدن صحبت هایش بوده و می تواند به خوبی بر روی تدریس تمرکز کرده و بازده یادگیری را در دانش آموزان بالا ببرد.
  1. داشتن زمان بیشتر در کلاس: یک کلاس مجازی هیچ گاه شرایط کلاس های حضوری را نخواهد داشت. حضور تمام دانش آموزان در کنار یکدیگر گاها باعث ایجاد همهمه های زیاد شده و دبیر از تدریس باز می ماند و چیزی که در نهایت با آن مواجه می شویم، کمبود وقت برای تدریس، پرسش و یا رفع اشکال است. در کلاس هایی که در یک آموزشگاه مجازی برگزار می شود، تمامی دانش آموزان در حال گوش دادن به صحبت های دبیر بوده و به موقع می توانند سوال کنند. تدریس در بهترین حالت انجام شده و بازده یادگیری دانش آموزان بالا میرود.
  2. عدم محدودیت تعداد شرکت کنندگان: کلاس های حضوری عموما با محدودیت فضایی رو به رو هستند و قابلیت ثبت نام از تعداد مشخصی افراد را دارند. حال آنکه چنین مسئله ای در کلاس های آنلاین مطرح نیست.
    موارد بیان شده تنها بخش کوچکی از مزایای کلاس های آنلاین و مجازی می باشد. سبک زندگی امروز چنین آموزشی را نیز طلب می کند. آموزشگاه مجازی “با استاد” شرایط بسیار مناسبی برای کلاس های مجازی ایجاد کرده و آموزش های خود را از مقطع دبستان تا دبیرستان به دانش آموزان ارائه می دهد. برای استفاده از آموزش ها و ارتباط با اساتید، به نصب هیچگونه نرم افزاری نیاز ندارید. شما به راحتی قادر خواهید بود در کلاس مجازی “با استاد” شرکت کرده و بدون هیچ دردسری یادگیری لذت بخشی را تجربه نمایید.

آموزشگاه مجازی با استاد

آموزشگاه مجازی “با استاد” از سال 1384 با اخذ مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و با نام آموزشگاه علمی آزاد راستی فعالیت خود را به صورت رسمی با جمعی از بهترین اساتید آغاز نمود و در حال حاضر با نام آموزشگاه با استاد علاوه بر کلاسهای حضوری دوره های آموزشی خود را با همان کیفیت دوره های حضوری به صورت مجازی برای کلیه مقاطع تحصیلی از اول دبستان تا کنکور و برای کلیه پایه های تحصیلی برگزار می کند و دانش آموزان از سراسر کشور می توانند در کلاسهای این مجموعه که با هدف توسعه عدالت آموزشی و دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش با کیفیت، آسان و ارزان راه اندازی شده است با شهریه دولتی ثبت نام نمایند همانطور که اشاره شد، آموزشگاه مجازی “با استاد” آموزش های خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد تا هم در وقت دانش آموزان صرفه جویی کرده و هم با شرایط کنونی کرونا، فرزندان شما بدون هیچ مشکلی به امر یادگیری بپردازند. اما کلاس های مجازی تنها شیوه ی آموزش این آموزشگاه نمی باشد. با توجه به تمام مزایای یاد شده، تعدادی از افراد همچنان کلاس های حضوری را به کلاس های مجازی ترجیح می دهند. “با استاد” کلاس های حضوری را هم در شرایط فعلی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در برنامه های خود قرار داده است. در ادامه به مزایای کلاسهای حضوری می پردازیم.

مزایای کلاس های حضوری

کلاس های حضوری نیز مزایای خاص خود را دارند. بسیاری از افراد یادگیری در کلاس های حضوری را ترجیح داده و عملکرد بهتری در این کلاس ها دارند. در ادامه به بررسی برخی از مزایای شرکت در کلاس های حضوری پرداخته ایم:

  1. تعامل اجتماعی با دیگران: اولین و مهمترین تاثیری که یک کلاس حضوری بر روی دانش آموزان دارد، مسئله ی تعامل اجتماعی است. نمی توان منکر اهمیت این مسئله شد. دانش آموزان در هنگام تعاملات اجتماعی استعدادهای خود را کشف کرده، شیوه ی ارتباط با دیگران را می آموزند، با دبیر خود و سایر دانش آموزان تعامل دارند و می توانند تجربیات جدید کسب نمایند.
  2. مشارکت در بحث ها و گفت و گوها: دانش آموزان با شرکت در یک کلاس حضوری، ناخواسته در بحث ها و موضوعات مورد گفت و گو در کلاس شرکت می کنند. در این بحث ها و گفت و گوها مطالب جدید می آموزند، دست به تجزیه و تحلیل میزنند. گاهی نظرات همکلاسی خود را تکمیل کرده و در کنار تعامل اجتماعی، مشارکت اجتماعی را نیز فرا میگیرند.
  3. افزایش انگیزه و تعهد: این که دانش آموز بتواند در ساعات مشخص در محلی معین حضور پیدا کند تا به امر یادگیری مشغول شود، در او ایجاد انگیزه کرده و تعهد او نسبت به حضور به موقع و منظم را افزایش می دهد.

جمع بندی

امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، تمایل به استفاده از کلاس های آنلاین و صرفه جویی در وقت افزایش یافته است. در این بین ثبت نام و استفاده از کلاس های یک آموزشگاه مجازی می تواند مفید به نظر برسد. آموزشگاه مجازی با استاد، کلاس های آنلاین و دوره های آموزشی متنوعی را ارائه می دهد.