کلاس های آنلاین تست و نکته چقدر در قبولی کنکور فایده دارد؟

آموزشگاه کنکور

مسلما همه ما تاکنون در مورد کلاس کنکور چیزهای زیادی شنیده ایم. کنکور یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که امروزه در زندگی هر دانش آموزی ممکن است بیفتد و شما با کمتر کسی مواجه خواهید شد که موفقیت در کنکور برایش مهم نباشد و برای آن تلاش نکند. کنکور نه تنها برای خود افراد بلکه برای خانواده ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. حتی اگر شما خواهر و برادر کوچکتری در خانه داشته باشید که مدام در حال شیطنت باشند با نزدیک شدن به زمان آزمون کنکور، آنان نیز شما را بیشتر از گذشته همراهی خواهند کرد و ضرورت موفقیت در کنکور را تا حد زیادی درک میکنند و میدانند برای آنکه خواهر یا برادر بزرگشان به موفقیت در زندگی آینده خود دست یابد باید آزمون کنکور را به خوبی و با موفقیت پشت سر بگذارد. امروزه امکانات زیاد برای موفقیت در کنکور وجود دارد که یکی از مهمترین آنها، کلاس کنکور است. اما آیا به نظر شما واقعا کلاس کنکور تاثیر مثبتی دارد و میتواند باعث موفقیت افراد در کنکور شود؟ یک کلاس کنکور استاندارد و ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا با تمامی این موارد آشنا شویم.

کلاس کنکور

بررسی تاثیرات کلاس کنکور برای موفقیت دانش آموزان

مسئله ی بسیار مهم آن است که با وجود آنکه کلاس کنکور تنها راه موفقیت دانش آموزان در کنکور نیست اما باید این موضوع را مورد توجه قرار داد که بدون یادگیری روش تست کنکور نمیتوان انتظار داشت که افراد با موفقیت چشمگیری روبرو شوند. بر اساس اماربدست آمده در سال های اخیر به خوبی میتوان متوجه این نکته شد که بدون استفاده از کلاس کنکور و یادگیری روش های مربوط به حل تست کنکور ریاضی، تجربی و انسانی و….. نمی توان رتبه کنکور بسیار مطلوبی را کسب کرد. البته دقت کنید که در تمامی این تعاریفی که از کلاس کنکور ارائه دادیم منظور کلاس های استانداردی است که با حضور اساتیدی مجرب برگزار میشوند و دارای سابقه ی تدریس بسیار زیادی هستند. در غیر اینصورت نمیتوان به هر کلاس و هر استادی اعتماد کرد. در بسیاری از موارد دیده شده است که دانش آموزان بدون در نظر گرفتن سابقه کاری و اعتبار اساتید، اقدام به ثبت نام در کلاس های کنکور مختلف میکنند و در نهایت متوجه میشوند که هیچ چیز جدیدی از این کلاس ها یاد نگرفته اند و تنها با صرف هزینه ی بسیار زیاد، زمان خود را از دست داده اند.

یکی از آموزشگاه های معتبری که سابقه ی بسیار زیادی در تدریس روشهای تست کنکور تجربی، انسانی و ریاضی دارد، آموزشگاه کنکور با استاد است. کلاس کنکور آموزشگاه کنکور با استاد دارای 20 سال سابقه ی درخشان در برگزاری کلاس کنکور میباشد و دارای اساتید مجرب و حرفه ای از بهترین مدارس و دانشگاه های کشور میباشد که دانش آموزان را در سریعترین زمان ممکن برای شرکت در کنکور سراسری آماده میکنند.
با وجود اینکه بسیاری از دانش آموزان ممکن است بر مباحث درسی بسیار تسلط داشته باشند و برنامه ریزی دقیق و منظمی داشته باشند، حضور یک استاد با تجربه به آنها کمک میکند تا کوتاه ترین روش های حل تست کنکور انسانی، ریاضی و تجربی را یاد بگیرند. معمولا این روش های تست زنی جز مباحثی می باشد که تنها در اثر تجربه بدست می آیند و هر کسی از آنها آگاهی ندارد و دانش آموزان نمی توانند با مطالعه ی بسیار زیاد هم از این روش ها اگاهی پیدا کنند؛ به همین خاطر نیز یک استاد حرفه ای و با تجربه به آنها کمک می کند و تمام تجربیات خود را در اختیار دانش آموز قرار می دهد تا مسیر موفقیت او در کنکور کوتاهتر شود. بنابراین به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت که عملکرد مناسب دانش آموز در کلاس درس مدرسه و آزمون های تشریحی نشان از احتمال موفقیت او در آزمون سراسری نمی باشد؛ چرا که روش پاسخ به سوالات تشریحی و امتحانات پایان ترم مدارس با روش تست زنی بسیار متفاوت است و به همین خاطر نیز ممکن است شما با افرادی روبرو شوید که عملکرد مناسبی در امتحانات مدارس نداشته اند اما آنها با کمک یک استاد حرفه ای و با تجربه می توانند از اصول تست زنی در کلاس کنکور آگاهی پیدا کنند و موفقیت چشمگیری را در کنکور سراسری نصیب خود کنند.

چرا کلاس کنکور آنلاین؟

یکی از اساسی ترین چالش هایی که ممکن است در سال های اخیر برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که آیا کلاس کنکور انلاین نیز همانند کلاس های حضوری برای یادگیری اصول تست زنی و آمادگی برای کنکور سراسری موثر است یا خیر؟
با وجود آنکه در سالهای اخیر شاهد حضور ویروس همه گیر کرونا بودیم و محدودیت های بسیار زیادی برای دانش آموزان کنکوری و حضور آنها در کلاس کنکور بوجود آورد، آموزشگاه کنکور با استاد با موفقیت های چشمگیری که در کنکور سال قبل داشت این موضوع را به اثبات رساند که برگزاری کلاس آنلاین را نیز همانند کلاس های حضوری به بهترین نحو انجام داده است و توانسته است تمامی مباحثی را که در کلاس حضوری به دانش آموزان آموزش داده است را نیز در کلاس کنکور مجازی نیز ارائه دهد.
البته نباید از این موضوع چشم پوشی کرد که کلاس مجازی با وجود برخی از محدودیت هایی که دارد، مزایای بسیار زیادی هم دارد. یکی از مهمترین مزایای کلاس آنلاین با استاد آن است که دانش آموز فرصت بیشتری برای یادگیری مباحث درسی دارد و دیگر نیازی نیست تا مسافت زیادی را طی کند تا به کلاس کنکور برسد. از طرفی دیگر نیز اصولا در خانه افراد تمرکز بیشتری برای یادگیری دروس دارند و شرایط و امکانات بیشتری نیز در اختیار آنها میباشد. اما به اعتقاد مدیر آموزشگاه با استاد دانش اموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که موفقیت آنها مسئله ای می باشد که تنها به کیفیت ارائه مباحث درسی توسط استاد و کلاس کنکور ارتباط ندارد و خود دانش آموزان هم باید بسیار تلاش کند و تمرکز بالایی داشته باشد و از مواردی که باعث حواس پرتی آنها میشود، اجتناب کنند و تمام تمرینات و تست هایی که اساتید در سر کلاس ارائه می نمایند را انجام دهند و در جلسه بعدی از استاد رفع اشکال نمایند و از انباشته شدن مطالب درسی خودداری نمایند تا برای شب امتحان و کنکور استرس نداشته باشند و شب قبل از کنکور آرامش کامل داشته باشند و خبر خوب اینکه آموزشگاه با استاد با سالها تجربه خدمات ویژه ایی برای دانش آموزان مجموعه در نظر گرفته است و یکی از این خدمات مهم همراهی مشاوران و روانشناسان کاربلد می باشد که دانش آموزان را تا شب امتحان همراهی می نمایند که دانش آموزان با خیال راحت در کنار مشاور درسی از راهنمایی های روانشناس هم برخوردار باشند که بدون هیچ گونه استرسی در جلسه امتحان حاضر شوند تحقیقات علمی ثابت نموده است که حتی دانش آموزانی که در مطالب درسی بسیار آمادگی دارند ولی نمی توانند بر استرس خود فائق آیند نمی توانند در سر جلسه امتحان تمرکز لازم را داشته باشند و همین امر موجب می شود که نتوانند به سوالات به درستی پاسخ دهند و حاصل یک سال زحمت آنها به دلیل عدم آشنایی با اصول مهار و کنترل استرس از بین می رود .
هنگامی موفقیت در کنکور بدست می آید که دانش آموزان و خانواده ها برای انتخاب کلاس کنکور آنلاین و یا حضوری تحقیق کنند و یک آموزشگاه معتبر با اساتیدی با تجربه همراه با خدمات vip را برگزینند. از طرفی دیگر نیز دانش آموز نیز تمامی مباحثی که استاد در کلاس کنکور ارائه میدهد را به طور کامل یاد بگیرد و سوالات خود را نیز مطرح کنند و در زمان لازم رفع اشکال نمایند.
شما اولیا و دانش آموزان عزیز می توانید ضمن بازدید از سایت بااستاد، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی کنکور و انتخاب کلاس و استاد مربوطه همه روزه از ساعت 10 لغایت 17 با کارشناس آموزش به شماره 02122860576 تماس حاصل فرمایید و یا در ساعات غیر اداری با شماره واتس آپ 09914038252 در ارتباط باشید.