کلاس کنکور رایگان با استاد

کلاس کنکور ارزان

در این محتوا ما قصد داریم در مورد کنکور، کلاس کنکور، انواع کنکور، آموزشگاه مجازی کنکور، آموزشگاه کنکور با استاد و کلاس کنکور رایگان با استاد و مواردی از این دست با شما صحبت نماییم. ابتدای صحبت لازم است در خصوص این که به طور کلی کنکور چیست صحبت کنیم. این واژه، یک واژه ی فرانسوی می باشد. این واژه در ایران هم استفاده می شود اما در زبان شیرین فارسی آزمون سراسری جایگزین این کلمه می باشد. در واقع همه افرادی که قصد ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم را دارند باید در این آزمون شرکت نمایند. البته جالب است بدانید که تنها کشوری که از این آزمون استفاده می کند ایران نیست؛ بلکه چین و کره جنوبی هم از این آزمون برای سنجش افراد داوطلب، جهت ورود به دانشگاه های خود استفاده می کنند. در کشور ما بر حسب رشته های موجود در مقطع دبیرستان، کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور انسانی و کنکور هنر و زبان نیز وجود دارد. اولین آزمون سراسری برگزار شده در ایران مربوط به سال 1348 می باشد و هر ساله در زمانی از پیش تعیین شده دانش آموزان بسیاری برای رسیدن به صندلی ، دانشگاه و رشته مورد علاقه خود در آزمون سراسری با نام کنکور با هم به رقابت می پردازند.

کلاس کنکور

شکست هیولایی به نام کنکور


شما به عنوان یک داوطلب شرکت کننده در آزمون سراسری برای پیروزی بر رقبای قوی و قدرتمند خود نیاز به یک سری امکانات و ابزار مهم و در عین حال بسیار ساده دارید. اولین ابزار مهم برای موفقیت شما در این آزمون بزرگ، داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز است. یک مشاور خوب می تواند به شما برنامه، انگیزه و روحیه ببخشد و به شما کمک کند تا مسیر موفقیت را بهتر و آسانتر طی کنید. مشاور کنکور در کنار حضور در کلاس کنکور می تواند به شما کمک نماید تا رتبه کنکور بسیار خوبی به دست آورید. با داشتن یک رتبه کنکور خوب پذیرش شما در دانشگاه های معتبر و سطح یک کشور بسیار آسانتر خواهد شد. بنابراین ابزار مورد نیاز برای موفقیت یک داوطلب آزمون سراسری می تواند مشاور کنکور، آموزش صحیح و مناسب، رتبه کنکور خوب و شرکت در کلاس کنکور در آموزشگاه معتبر با اساتید برجسته و تراز اول و با تجربه باشد.

شرکت در کلاس کنکور

شما برای شرکت در کلاس های آموزش آزمون سراسری ابتدا باید یک آموزشگاه مناسب در این زمینه پیدا کنید. انواع متعددی از این آموزشگاه ها در سطح شهر وجود دارد اما آموزشگاهی که بتواند تمام نیازهای یک داوطلب آزمون سراسری را به نحو احسن برطرف کند شاید کمی سخت به نظر برسد. ما در این قسمت نظر مدیریت آموزشگاه با استاد که یکی از بهترین آموزشگاه های مجازی تهران می باشد و با پلتفرم آموزش مجازی، علاوه بر آموزش آنلاین کنکور، کلاس های آنلاین در زمینه های مختلف آموزشی برگزار می نمایند را برای راهنمایی و شناخت بیشتر شما از ویژگیهای یک آموزشگاه خوب بیان می کنیم.


یک آموزشگاه مجازی خوب باید دارای:

 1. مدیریت منسجم
 2. احترام به دانش آموز
 3. بهره گیری از مدرسین متخصص
 4. فضای آموزشی مناسب
 5. سیستم ارزشیابی هدفمند
 6. برخورداری از کیفیت مناسب آموزشی
 7. امکانات مناسب برگزاری کلاس و همایش های آنلاین
 8. دارای پلتفرم آموزشی با امکانات کاربری آسان
 9. پشتیبانی و ارائه خدمات سریع
  وهمچنین دارای امکانات تعامل مستقیم استاد و شاگرد باشد. آموزشگاه با استاد به شما این امکان را می دهد که به طور مرتب با استاد در ارتباط باشید و از او رفع اشکال نمایید و در نتیجه روز به روز روند پیشرفت تحصیلی خود را متوجه خواهید شد.

مزایای شرکت در کلاس کنکور آنلاین


امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های انسان به صورت غیرحضوری و یا به صورت آنلاین برگزار می شوند. با توجه به اوضاع گفته شده در کشور ما نیز رعایت این اصول الزامی و ضروری خواهد بود. از طرفی فرایند تشکیل کلاس کنکور و برگزاری آزمون سراسری نیز از این قواعد مستثنی نخواهد بود. بنابراین بسیاری از آموزشگاه های موجود در این زمینه اقدام به تشکیل کلاس کنکور آنلاین نموده اند. کلاس آنلاین یا کلاس مجازی به شما این امکان را می دهد که به صورت بهینه از زمان خود استفاده نمایید. همانطور که میدانید بحث زمان برای یک داوطلب آزمون سراسری بسیار با ارزش می باشد. بنابراین می توانیم بیان کنیم که شما امروزه برای رسیدن به هدف خود نیازمند یک آموزشگاه مجازی کنکور هستید. آموزشگاهی که به شما کمک نماید تا سریعتر و با خاطری آسوده تر فرایند رسیدن به هدف، که قبولی و موفقیت در آزمون سراسری می باشد را پشت سر بگذارید. پلتفرم کلاس آنلاین در واقع برای دانش آموزان نیازمند به استاد و معلم با تجربه و نیز برای معلمان مجرب، فضای مناسبی آماده می کند تا آنها بتوانند به فرایند یادگیری جهت موفقیت در آزمون سراسری ادامه دهند.

کلاس کنکور آنلاین

آموزشگاه با استاد در طول سال اقدام به برگزاری کلاس های متعدد و مختلفی از مقطع ابتدایی تا کنکور به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز دانش آموزان به صورت آنلاین می نماید. نکته ی قابل توجه این است که اساتید آموزشگاه کنکور بااستاد در طول سال کلاس های متعددی حتی به صورت رایگان برای دانش آموزان مقطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت نامی در مجموعه خود برگزار می نمایند تا اطمینان حاصل نمایند که دانش آموزان به تمام مطالب درسی تسلط کافی پیدا می کنند و این یک فرصت استثنایی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به آرزوی خود که شرکت در کلاس رایگان بهترین اساتید کشور می باشد جامه ی عمل بپوشانید. برای ثبت نام در کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی درآموزشگاه مجازی با استاد کافی است که به سایت آموزشگاه مراجعه فرمایید و یا با شماره 02122860576 در ساعت اداری و در ساعات غیر اداری از طریق واتس آپ با شماره 09914038252 در ارتباط باشید.
موفقیت در آزمون سراسری حق شماست، فقط باید روش صحیح رسیدن به هدف را انتخاب کنید.