0(0)

آموزش فتوشاپ مقدماتی نوجوانان

مدت دوره :20 ساعت می باشد. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه‌ای است که توسط شرکت Adobe توسعه یافته‌ است و برای ساخت و ویرایش عکس‌ها بکار می‌رود. با یادگیری فتوشاپ می توانید در زمینه طراحی پوسترهای تبلیغاتی ،کارت ویزیت، لوگو، بنرها، سربرگ‌ها ،رابط گرافیکی نرم افزارها , جلد کتاب فعالیت کنید.
6,900,000 ریال
آموزش-فتوشاپ-مقدماتی-نوجوانان-ویژه-بازار-کار-آموزشگاه-بااستاد-با-مدرک-رسمی

توضیحات

شما نوجوانان عزیز می توانید از بین کلاسهای آنلاین یا حضوری یکی از انواع کلاسها را به دلخواه انتخاب نمائید.

آموزشگاه با استاد نماینده رسمی گروه داناکو ( برترین برند سازنده و طراح وسایل و کتابهای آموزشی کشور ) با سالها تجربه و عقد قرارداد همکاری با اساتید مجرب و مراکز تراز اول کشور از جمله سازمان فنی و حرفه ایی ، مجتمع فنی تهران و دانشگاه شریف دوره های آموزش فتوشاپ  را با جدیدترین متد آموزشی و کاملا پروژه محور به صورت تضمینی با ارائه مدرک رسمی برگزار می نماید.

ما تضمین میکنیم تا زمانیکه شما به طور کامل دوره فتوشاپ مقدماتی را یاد نگرفته اید می توانید به طور رایگان در دوره های بعدی فتوشاپ مقدماتی شرکت نمایید. پس شما با یکبار ثبت نام می توانید به تعداد دلخواه در دوره فتوشاپ مقدماتی آموزشگاه با استاد شرکت نمایید تا بعد از آموزش کامل در دوره پیشرفته ثبت نام نمایید.

پیش نیاز دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی : آشنایی با کامپیوتر می باشد و توصیه می شود اگر قبلا در کلاسهای کامپیوتر شرکت نکرده اید قبل از دوره فتوشاپ در کلاسهای مبانی کامپیوتر شرکت نمایید.

سرفصل ها

آشنایی با محیط نرم افزار و ابزار های کمکی
کار با محدوده انتخاب Selection
آشنایی و کار با لایه ها
کار با ابزارهای ویرایشی و رنگ آمیزی
(رتوش ساده)

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه