0(0)

آموزش لیوان چینی /آنلاین و حضوری

مدت زمان کلاس 8ساعت و کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و بچه ها قادر خواهند بود همزمان با تدریس به آسانی سوالات خود را از استاد مربوطه بپرسند و نیازی به نصب نرم افزار آموزشی نیست جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 10 لغایت 18 با شماره های : 02122860576- 09914038252
2,800,000 ریال
آموزش آنلاین لیوان چینی در آموزش آنلاین با استاد

توضیحات

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به فکر پرورش خلاقیت و کشف استعداد فرزند دلبندتان هستید

آموزشگاه با استاد نماینده رسمی داناکو ( گروه بزرگ طراح و سازنده وسایل کمک آموزشی و دارنده نشان ملی ) با برترین اساتید کشور کلاسهای حضوری / آنلاین خلاقیت  را برای کلیه دانش آموزان 6 سال به بالا برگزار می نماید.

کلاسهای آنلاین  و هیجان انگیز لیوان چینی  8 ساعت /هزینه کل دوره با تخفیف بدون هزینه پکیج آموزشی280 هزار تومان

لیوان چینی چیست ؟

در پاسخ به پرسش لیوان چینی چیست باید در مقدمه گفت نوعی از ورزش بوده که در آن لیوان های پلاستیکی را به روش و ترتیب خاصی روی هم انباشته ، یا در اصلاح می چینند و در نهایت نیز طبق دستورالعمل مشخصی آنها را جمع می کنند. لیوان چینی می تواند به صورت انفرادی و گروهی انجام شود که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند و برنده شخص و یا تیمی است که در زمان کمتری چینش لیوان ها را تمام کنند

ابزار و وسایل لازم برای انجام لیوان چینی

در این ورزش لیوان های پلاستیکی نقش اساسی را ایفا می کنند. این لیوان ها به شکلی طراحی شده که بدنه آنها زبری مانند بوده تا به راحتی در دست قرار گیرد، همچنین انتهای آن سوراخ هایی برای تهویه هوا قرار داده شده که مانع چسبندگی لیوان ها به یکدیگر شود.

از دیگر ابزار لازم یک سطح نرم برای چینس لیوان ها روی آن و یک تایمر لمسی برای رکورد گیری لیوان چینی می باشد.

تاریخچه لیوان چینی

پیدایش این ورزش به سال ۱۹۸۱ در شهر کالیفرنا ایالات متحده آمریکا باز می گرددو پس از آن طی ۲۰ سال به تدریج به محبوبیت رسیده است تا جایی که نخستین دوره مسابقات جهانی آن در سال ۲۰۰۱ برگزار و از آن پس هر سال مسابقات قهرمانی جهان برای آن برگزار می گردد.

نحوه برگزاری مسابقه لیوان چینی

برای برگزاری مسابقات لیوان چینی دو فاکتور تعداد نفرات و نوع چینش آنها مهم است . از حیث رقابت می تواند به صورت تیمی متشکل از افرار مختلف و یا انفرادی یک نفره برگزار گردد و از نوع چینش نیز بر اساس تعداد لیوان ها دارای لیگ های مختلف برای مثال  ۳-۳-۳ با ۹ لیوان یا ۳-۶-۳ متشکل از ۱۲ لیوان و لیگ های دیگر برگزار گردد

همانطور که گفته شد زمان در اینجا معیار تعیین کننده برنده بوده که تیم و یا نفر شرکت کننده  ای که در زمان کمتری بتواند طبق دستورالعمل لیگ تعریف شده لیوان ها را روی هم بچیند برنده رقابت خواهد بود.

اهمیت آموزش لیوان چینی

امروزه در بسیاری از کشورها به دلیل فواید و تاثیرات مثبت این ورزش و نیز تقویت خلاقیت کودکان ، آن را در قالب برنامه های فوق برنامه و یا دوره های آموزشی در اموزشگاه ها به دانش اموزان آموزش می دهند. این ورزش محدودیت سنی را ندارد و همه افراد از هر سنی می توانند در آن شرکت کنند اما به دلیل تاثیرات مثبت آن در روند آموزشی و تقویت مغزی در قالب برنامه های آموزشی برای کودکان و دانش آموزان رایج است.

برگرفته از : وب سایت داناکو

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
143 درس
11 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه