0(0)

بسته لیوان چینی

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به فکر پرورش خلاقیت و کشف استعداد فرزند دلبندتان هستید مشاوره رایگان:02122860576-09914038252
1,650,000 ریال
آموزش آنلاین لیوان چینی در آموزشگاه با استاد

توضیحات

پک لیوان چینی

لیوان چینی یکی از رشته های آموزشی خلاقیت محور بوده که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان دارد . این محصول آموزشی جزو دسته ابزارهای خلاقیت محور سرعتی بوده که برای انجام مراحل مختلف آن و چیدن لیوان ها نیاز به تمرکز و دقت بالایی است. لیوان چینی خود جزو ورزش های همگانی نیز هست که به همین دلیل انجام چینش های متوالی آن می تواند باعث تقویت هوش حرکتی جنبشی شود. پک لیوان چینی دانا لی چی علاوه بر تقویت هوش حرکتی جنبشی باعث افزایش هماهنگی هر دو نیمکره مغز و افزایش خلاقیت و تمرکز شود.

در ” لیوان چینی چیست ؟ ” می توانید علاوه بر آشنایی بیشتر با این رشته با فواید آموزشی آن بیشتر آشنا شوید

مشخصات پک لیوان چینی

دانا لی چی داناکو با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب ساخته شده و تمامی استاندارد های لازم برای ارائه یک محصول کاملا استاندارد و با کیفیت لحاظ شده است. در انتهای لیوان ها برای جریان درست هوا در هنگام چینش لیوان ها حفره ای تعبیه شده و بدنه آن نیز دارای زبری مشخصی بوده تا از لیز خوردن لیوان ها در هنگام چینش با ایجاد اصطکاک لازم ، جلوگیری به عمل آید.

همچنین همراه با پک آموزش لیوان چینی دانالی چی یک پد لیوان چینی نیز قرارداده شده که از آن برای انباشتن تثبیت شده لیوان ها روی آن استفاده می شود. این پد دارای سایز و جنس مشخص مطابق با قوانین استاندارد جهانی می باشد.

در کنار موارد گفته شده یک کیف زیبا و مرغوب نیز برای حمل و نقل بسته اموزش لیوان چینی نیز در نظر گرفته شده است که می توان به راحتی لیوان ها را داخل آن قرارداد. ابعاد و جنس کیف نیز کاملا استاندارد بوده و به خوبی از لیوان ها در مقابل ضربه و عوامل محیطی محافظت می کند.

منبع:وب سایت داناکو

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو
0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه