0(0)

آموزش رباتیک آنلاین ( دوره مقدماتی)ترم اول

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به فکر پرورش خلاقیت و کشف استعداد فرزند دلبندتان هستید جهت مشاوره همه روزه از ساعت 10لغایت 18 با شماره 02122860576-09914038252 تماس حاصل نمایید
3,200,000 ریال
آموزش آنلاین رباتیک در آموزش آنلاین بااستاد

توضیحات

آموزشگاه با استاد نماینده رسمی داناکو ( بزرگترین سازنده و طراح بازیهای آموزشی ) با نشان ملی کلاسهای تخصصی آموزش رباتیک را با برترین اساتید کشور با ارائه مدرک رسمی به صورت حضوری و آنلاین در شهر تهران برگزار می نماید.شما دانش آموزان عزیز می توانید بنا به سلیقه خود در کلاسهای حضوری و یا آنلاین رباتیک شرکت نمایید.کلیه کلاسها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود

در کلاسهای نیمه خصوصی برعکس کلاسهای گروهی استاد تایم بیشتری برای آموزش و پاسخگویی به سئوالات دانش آموزان دارد.

آموزش آنلاین رباتیک مقدماتی ویژه کودکان 7 تا 12 سال ،12 تا 18 سال ،8 جلسه 1 ساعته  / بدون هزینه بسته آموزشی320 هزار تومان

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام ( با کارشناسان با شماره های 02122860576-09914038252 از ساعت 10 لغایت 17 تماس حاصل نمایید. )

هزینه کل یک ترم کلاس رباتیک با تدریس فوق حرفه ایی 320 هزار تومان و هزینه پکیج آموزشی با ارسال رایگان( ویژه دانش آموزانی که در کلاس آموزشی ثبت نام می نمایند )247هزارتومان که می بایست جداگانه از قسمت محصولات کودک و نوجوان تهیه گردد و مزیت این پکیج آموزشی اینست که برای دوره های بعدی نیاز به خرید پکیج آموزشی ندارید و فقط متناسب با دوره ابزار لازم برای ارتقا بسته آموزشی را تهیه می نمایید

توصیه می گردد در ادامه فواید آموزش رباتیک را مطالعه فرمائید و هرچه سریعتر تا قبل از تکمیل ظرفیت کلاس های آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید

کلاس آنلاین ( مجازی ) رباتیک

از جمله دوره های آموزشی پرطرفدار در مجموعه با استاد داناکو آموزش رباتیک برای کودکان و دانش آموزان است که  با استفاده از پکیج های آموزش رباتیک دانابات برگزار می گردد. در این دوره و با گسترش زیرساخت های آموزش مجازی در با استاد  ، برنامه ریزی لازم جهت ثبت نام کلاس مجازی رباتیک صورت گرفت تا افرادی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را نداشته و علاقه مند به یادگیری این دوره هستند بتوانند شرکت نمایند.

رباتیک چیست ؟

در پاسخ به سوال  ” رباتیک چیست ؟ ” باید گفت ، ربات ها عموما به ساخته های مکانیکی اطلاق می شود که توسط انسان ها الگوبرداری و ساخته شده اند تا انجام بسیاری از کارها که ممکن است برای انسان ها خطر آفرین و یا سخت باشد را انجام دهند . حرکت ربات ها برنامه ریزی شده ، سنجیده و کنترل شده است و در مدل های پیشرفته عامل آنها تحت تاثیر برنامه نویسی و هوشمند سازی است. آنها می توانند حتی بدون دخالت انسان و با توجه به برنامه ریزی انجام شده وظایف خود را در شرایط و محیط های مختلف که برای آن ایجاد شده اند کارهای خود را انجام دهند.

به طور کلی می توان به سوال ” رباتیک چیست ”  این گونه پاسخ داد که ربات ها دستگاههای مکانیکی متحرکی هستند که حرکات و رفتار آنها تحت تاثیر برنامه ریزی و فرامینی است که توسط انسان برای آن در نظر گرفته شده است. بر اساس دانشنامه ویکیپدیا نیز پرسش رباتیک چیست اینگونه تعریف شده است : ” رباتیک شاخه ای میان مهندسی و علم است که سه رشته مهندسی مکانیک ، مهندسی برق و مهندسی برنامه نویسی را در بر می گیرد” .

در واقع رباتیک حاصل ادغام این سه رشته مهندسی است که حاصل یکپارچه سازی آن علم رباتیک می شود . در ربات ساخته شده نیز علوم مکانیک ، الکترونیک و برنامه نویسی هر کدام دارای وظایفی هستند که ترکیب آنها با یکدیگر شرح کلی عملکرد یک ربات را تشکیل می دهد.

علوم پایه رباتیک :

بخش مکانیکی رباتیک :

ساختاری است محرک و یا ثابت که بخش ثابت پیکره اصلی ربات و بخش محرک وظیفه انجام فرامین حرکتی ربات مانند حرکت به جهات مختلف و یا انتقال یک جسم را انجام می دهد.

بخش الکترونیکی رباتیک :

 

این بخش شامل قطعاتی است که از طریق جریان برق فعال می شوند. ساختاری مرتبط با رشته مهندسی الکترونیک که برای درک آن می بایست علوم مرتبط با آن را دانست . از جمله کارهای این بخش می توان به اجرای سنسورهای مختلف ، موتورهای محرکه ربات ، لامپ ها دکمه ها و دیگر موارد مشابه اشاره نمود.

بخش برنامه نویسی ربات :

برنامه نویسی یا هوش مصنوعی ربات ها عموما شامل دستوراتی است برنامه ریزی شده که در پردازنده مرکزی ربات ذخیره شده و با توجه به برنامه نوشته شده بدون دخالت انسان خود دستورات مختلف را به بخش های مکانیکی و الکترونیکی ربات منتقل می کند.

سن مناسب آموزش رباتیک به کودکان:

اگر خاطرتان باشد سالها پیش در دوران تحصیل برایمان مثال میزدند که یک ساعت مچی دیجیتالی در ژاپن توسط دانش آموزن هم سن شما ساخته می شود.

البته باور نمی کردیم ولی امروز که پیشرفت این کشور را می بینیم متوجه می شویم که آن حرف خیلی هم دور از ذهن نبوده است زیرا آنها سالها پیش پی به قدرت خلاقیت ذهنی کودکانشان برده بودند.

کودکان به صورت ذاتی به خلق کردن علاقه دارند. با کمی دقت خواهید دید که اگر هرگاه کودکی را در کنار ساحل رها کنید، بلافاصله شروع به شن بازی خواهد کرد.

و با روی هم گذاشتن شن ها سعی در ساختن چیزی می کند که در ذهنش است. یا اگر مقداری لگو به او بدهید سعی میکند با سرهم کردن آن چیزی هر چند بی معنی بسازد.حتی دختر بچه هایی که به بازی با عروسک علاقه دارند نیز گاهی وانمود می کنند که عروسکشان حرف میزند و راه می رود.چرا که یکی از آرزوهایش است که ای کاش عروسکی داشت که میتوانست حرف بزند و راه برود. لذا به این نتیجه می رسیم که ذهن کودکان آماده ی ساختن و خلق کردن است. علم رباتیک نیز آن ها را به آرزوهایشان خواهد رساند.

آموزش رباتیک به کودکان کمک بسیار زیادی به بروز خلاقیت هایشان خواهد کرد. آینده ای که پیش رو داریم آینده ای کاملا ماشینی خواهد بود.

در سالهای آتی شاهد هوشمند شدن بسیاری از کارهای امروزی که با دست انجام میشود خواهیم بود.

لذا آموزش رباتیک به کودکان باعث خواهد شد آنها با استفاده از حس کنجکاوی و استعدادهای نهفته شان دست به خلق چیزهایی بزنند که شاید بر بزرگان این علم پوشیده مانده باشد.کودکان در سن رشد کمبودها و کاستیهای دوره خودشان را به خوبی می فهمند، درک می کنند. در نتیجه اگر در مسیر این علم قرار بگیرند خلق می کنند.

شاید ساخته هایشان در این سن غیر قابل استفاده باشد اما الگویی مناسب را پیش پای دانشمندان و کارشناسان علم رباتیک باز خواهد کرد.

رباتیک علمی است که هرچه جلوتر بروید پیچیده تر می شود. این پیچیدگی ذهن کودکان را به چالش کشیده و از آنها نوابغی در علم می سازد. که مسلماً در سنین بالاتر رسیدن به همچین سطحی کار هرکسی نخواهد بود.

آموزش رباتیک به کودکان می تواند هم بعنوان یک سرگرمی تلقی شود و هم پرورش افرادی که آینده ای روشن در انتظارشان خواهد بود.

آموزش رباتیک به کودکان به عنوان یک سرگرمی در حال حاضر و به عنوان گام بزرگی در مشاغل و کارهای مهندسی در آینده برای کودکان محسوب می شودو آنها را به سمت موفقیت و پیشرفت در زندگی آینده شان سوق دهد.آموزش رباتیک به کودکان می تواند به پیشرفت آن ها در زمینه ریاضیات، علوم، برنامه نویسی و مهندسی کمک بسیار زیادی کند

به طور کلی آموزش رباتیک علاوه بر مزایایی که ذکر گردید شامل مزایای دیگر از جمله :

فعالسازی ذهن کودکان برای پیدا کردن راه حل در آموزش رباتیک

پرورش حس همفکری و کار گروهی در کلاس های رباتیک

پرورش قوه ی خلاقیت و اختراع با آموزش رباتیک

افزایش علاقمندی به ریاضیات و الکترونیک

افزایش هدفمندی و کسب موفقیت در آینده می گردد

در این دوره مباحث مهمی از جمله رباتیک چیست ؟ ، الکترونیک ، مکانیک و بهره گیری از قدرت خلاقیت در ساخت انواع ربات ها در قالب دوره های آموزشی مدونی توسط برترین مدرسان آکادمی آموزشی با استا نماینده رسمی گروه آموزشی ، پژوهشی داناکو به صورت آنلاین در  سراسر کشور برگزار می شود. در پایان دوره نیز به نوآموزان گواهی نامه پایان دوره توسط آکادمی آموزشی بااستاد تعلق خواهد گرفت

 

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو
0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه