0(0)

آموزش آنلاین ریاضیات ذهنی( حضوری یا آنلاین) گروه سنی 9 تا 13

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به پرورش هوش و خلاقیت کودک خود اهمیت می دهید
2,800,000 ریال
آموزش محاسبات سریع ریاضی در آموزش آنلاین با استاد

توضیحات

آموزش آنلاین ریاضی آسان ذهنی ترم اول ویژه کودکان 9 تا 13 سال / زمان کل آموزش8  ساعت /هزینه کل دوره بدون کتاب280 هزار تومان

آموزشگاه با استاد نماینده رسمی داناکو ( گروه بزرگ آموزشی ، طراح و سازنده بازیهای آموزشی و کمک آموزشی ) با برترین اساتید دوره های آموزش آسان ریاضی را به صورت حضوری و یا آنلاین برای دانش آموزان عزیز برگزار می نماید.

لطفا بعد از ثبت نام جهت رزرو کلاس( با کارشناسان با شماره های 02122860576-09914038252 از ساعت 10لغایت 17 تماس حاصل نمایید )

هزینه کل کلاس 280 هزار تومان و هزینه پکیج آموزشی با کیف آموزشی و  ارسال رایگان 95 هزارتومان که می بایست جداگانه از قسمت محصولات کودک و نوجوان تهیه گردد

ریاضی آسان داناکو یک سیستم محاسبات ذهنی است که بر اساس یکی از روش های محاسباتی هند باستان که در آن اعمال محاسباتی بر اساس فرمول هایی تعریف شده ساده سازی و حل می شوند ، تعریف و بهینه شده است.

در سیستم محاسباتی ریاضی آسان داناکو تمامی اعمال به صورت یکپارچه ، منظم و زنجیره وار به هم متصل بوده که این موضوع اشتیاق به یادگیری ریاضی را با توجه به نوع انجام محاسبات ، افزایش می دهد.

در ریاضی آسان داناکو ، دانش آموز پس از فراگیری انجام محاسبات بسیار پیچیده ریاضی به صورت ذهنی خواهد توانست به صورت ذهنی آنها را ترکیب کرده و در واقع خلاقیت لازم را در فرمول های ترکیبی وارد نماید.

تکنیک های مختلف را با هم ترکیب نموده و با قدرت ذهنی خود آنها را به آسانی حل نماید که این موضوع قدرت خلاقیت و رشد ذهنی را افزایش خواهد داد

در این روش محاسباتی دانش آموزان تکنیک های را آموزش می بینند که سرعت  عمل آنها را در محاسبات چندین برابر نموده و انجام اعمال ریاضی را آسان می نماید.

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه