0(0)

10 ساعت کلاس خصوصی و آموزش مالیات بر ارزش افزوده کاملا تخصصی

10ساعت کلاس خصوصی به صورت حضوری و یا آنلاین با برترین اساتید انجمن حسابداری و اساتید تراز اول دانشگاه ، ویژه بازار کار به صورت کاملا فوق حرفه ایی و تضمینی ، هزینه هر ساعت آموزش حسابداری با اساتید برتر مجموعه 170 هزار تومان می باشد که می توانید جهت هماهنگی کلاس خصوصی دروس حسابداری با مسئول دوره های حسابداری به شماره 02122860576 تماس حاصل فرمایید.
17,000,000 ریال
آموزش مالیات بر ارزش افزوده

توضیحات

آموزش آنلاین با استاد بستری است که شما می توانید در دوره های  آموزشی و کاربردی مناسب بازار کار با تضمین بالاترین کیفیت آموزشی و بهترین اساتید شرکت نمایید.

ما بهترین اساتید را برای آموزش گلچین نموده ایم و با کمال افتخار میتوانیم اساتید و دوره های آموزشی خود را تضمین نماییم.اساتید ما بعد از سالها سابقه تدریس و کار حسابداری پکیج های فوق حرفه ایی را برای اموزش طراحی نموده اند که نمونه آن در هیچ آموزشگاهی ارائه نمی شود.

در صورتیکه متقاضی ثبت نام در کلاسهای حضوری  و یا آنلاین آموزشگاه تخصصی با استاد هستید همه روزه از ساعت 10 لغایت 17 می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان  و ثبت نام با شماره 02122860576 تماس حاصل فرمایید.

امروزه یکی از مباحث بسیار داغ و کاربردی در مورد حسابداری، مالیات بر ارزش افزوده می باشد که بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ درگیر آن هستند و به صورت سه ماهه اظهارنامه آن تشکیل می شود.
فراگیران این دوره با قوانین مالیات بر ارزش افزوده آشنا شده و می توانند به محاسبه و ثبت حساب مالیات بر ارزش افزوده در وضعیت عادی بپردازد.

مخاطبان:

مخاطبان این دوره کسانی هستند که می خواهند مالیات بر ارزش افزوده مشاغل مختلف را به عنوان یک خدمت مالی انجام دهند. بنابراین با گذر از این دوره می توانند به این مهم دست یابند و همچنین صاحبان مشاغل می توانند با گذر این دوره بدون نیاز به کمک دیگران، مالیات بر ارزش افزوده را حساب نمایند و اظهارنامه مربوط به آنرا ارسال نمایند.یکبار و برای همیشه آموزش ببینید.

آنچه در دوره آموزش مالیات بر ارزش‌ افزوده فرا خواهید گرفت:

 • آشنایی با مفاهیم مالیات بر ارزش افزوده
 • نتایج و ویژگی های مالیات بر ارزش افزوده
 • نحوه محاسبه و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده
 • تکالیف  فعالان اقتصادی در نظام مالیاتی
 • سوالات متداول در رابطه با نظام مالیات بر ارزش افزوده

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
  0
  صورتحساب شما
  سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه