0(0)

کلاس آنلاین / حضوری مهندسی خلاقیت جانداران بهترین سرگرمی برای کودکان 4 تا 7 سال

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به فکر پرورش خلاقیت و کشف استعداد فرزند دلبندتان هستید
2,800,000 ریال
کلاس آنلاین مهندسی خلاقیت برای کودکان 4 سال به بالا

توضیحات

مهندسی خلاقیت و یک دنیا شوق و جذابیت برای کودکان دلبند شما در منزل ، بهترین سرگرمی در دوران کرونا

در این دوره کودک با استفاده از قدرت خلاقیت خود  و به کمک آموزشهای مربی می تواند سازه هایی را خلق کند.

کلاس آنلاین مهندسی خلاقیت جانداران ویژه کودکان4 تا 7سال 8ساعته /هزینه کل دوره بدون پکیج آموزشی 280هزار تومان

شروع کلاس هر دو هفته یکبار، کلاس های جذاب مهندسی خلاقیت جانداران  (پرورش خلاقیت کودکان ) با 30 درصد تخفیف / فقط 280هزار تومان

کلیه کلاسهای خلاقیت به صورت نیمه خصوصی حداکثر با 7 نفر تشکیل میشوند تا مربی مطالب آموزشی را به تک تک دانش آموزان آموزش دهد در آموزشگاه با استاد بر عکس دیگر آموزشگاه ها که کلاسها را با حداکثر ظرفیت تکمیل می نمایند به هیچ عنوان کلاسهای گروهی تشکیل نمی شود چون که هدف مجموعه با استاد کیفیت آموزشی است.

لطفا جهت ثبت نام و رزرو کلاس( با کارشناسان با شماره های 02122860576-09914038252 از ساعت 10 لغایت 17 تماس حاصل نمایید. )

هزینه کل کلاس 280هزار تومان و هزینه پکیج آموزشی با ارسال رایگان ( ویژه دانش آموزانی که در دوره آموزش مهندسی خلاقیت ثبت نام نموده اند) 155هزارتومان که می بایست جداگانه از قسمت محصولات کودک و نوجوان تهیه گردد .

توصیه می گردد در ادامه فواید آموزش مهندسی خلاقیت را مطالعه فرمائید و هرچه سریعتر تا قبل از تکمیل ظرفیت کلاس های آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید

معنی لغوی مهندسی خلاقیت

این عبارت متشکل از دو کلمه ” مهندسی ” و ” خلاقیت است . بر اساس تعریف مهندسی به معنی استفاده مبتکرانه و خلاقانه از دانش و علوم بوده که برای توسعه و ارتقاء ابزار ، ساختار ، ماشین و انواع از این دست به کار می رود . شخصی که این دست از کار ها را انجام می دهد نیز مهندس می نامند.

در تغریف ” خلاقیت ” نیز می توان گفت که یکی از توانایی های ذاتی و ارزشمند انسان ها بوده که در زندگی آنها و کمک به ارتقا و رشد در ابعاد مختلف نقش اساسی را ایفا می کند . پیدایش بسیاری از ابزارها ، مباحث و داشته های علمی ما حاصل مفهوم خلاقیت بوده است . اگر خلاقیت را از زندگی انسان ها کنار بگذاریم بشر هیچگاه پیشرف امروز را نداشت.

با ترکیب این دو می توان به پرسش مهندسی خلاقیت چیست حداقل از لحاظ لغوی پاسخ مناسبی را یافت . استفاده از دانش و توانایی ذاتی برای ارتقا خلاقیت مانند مهندسی برق که در آن یک مهندس در علوم مرتبط با این رشته دانش خود را افزایش داده و تلاش می نماید نواوری و ابتکاری را در این زمینه انجام دهد.

اما کاربرد مهندسی خلاقیت کودکان در امر آموزش چیست

نخست باید بدانیم که این رشته در سنین بسیار پایین و از آغاز دوران رشد مغزی و توانایی فکر کردن نشات می گیرد. از ابتدای دوران کودکی و حتی خردسالی! در این سن می توان با روش های مختلف آموزشی و علمی به تقویت خلاقیت کودکان پرداخت و در واقع به رشد نبوغ فکری آن ها کمک کرد

از این رو اغلب این زمینه آموزشی را با نام مهندسی خلاقیت کودکان نام می برند. خوشبختانه این رشته یکی از رشته های مهم گروه آموزشی پژوهشی با استاد نماینده رسمی شرکت داناکو مبتکر وارائه کننده محصولات آموزشی و کمک آموزشی بوده که در آن پک مهندسی خلاقیت در انواع مختلف همراه با طرح درس و ترم بندی آموزشی ارائه می گردد.

همواره یکی از دغدغه ها و اهداف آموزشی کشف استعداد ذاتی فرد و هدایت آن در مسیر آموزشی مرتبط با آن بوده است. این کار جز با تحریک خلاقیت و قراردادن تفکر خلاق در زمینه های مختلف امکان پذیر نیست.

فواید آموزش مهندسی خلاقیت و تاثیر ان در افزایش خلاقیت کودکان

پرسش ” مهندسی خلاقیت چیست ” و چه اهمیت و تاثیری در آموزش کودکان دارد از اغلب سوال خانواده ها و یا مدیران مراکز آموزشی است . باید گفت توانایی حل مساله از دوران کودکی و در اوج رشد و شکل گیری مغزی شروع می شود و باید عکس العمل های مختلف ذهنی کودک را در زمینه های مختلف آموزشی سنجید.

بر اساس هوش های چند گانه گاردنر ، هوش یک توانایی ذاتی است که در همه انسان ها به یک نسبت قرار دارد! پس چطور در خیلی از مواقع اینطور به نظر می رسد که افرادی از افرادی دیگر به نظر هوش بیشتری دارند؟

پاسخ روشن است ، آنها در آن زمینه به صورت ذاتی توانایی دارند ، برای مثال عده ای در هنر ، عده ای دیگر در ورزش یا ریاضی که قیاس آنها تنها زمانی می تواند درست باشد که با افراد مرتبط با زمینه هوشی خود سنجیده شوند

بنابراین مهندسی خلاقیت با بهره گیری از توانایی حل مساله برای افزایش خلاقیت می تواند به کشف زمینه استعداد ذاتی کودک کمک کرده و از ابزارهای مهم استعدادیابی تلقی گردد.

از دیگر فواید مهندسی خلاقیت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آموزش روش حل مساله

مفید جهت  استعدادیابی کودکان

افزایش توانایی های مغزی کودک

کمک به رشد و بلوغ ذهنی

افزایش مهارت های عملی

تحریک تفکر نوآورانه و خلاقانه در کودک

ایجاد اعتماد به نفس بالا

همین حالا بزرگترین تصمیم زندگی کودک دلبندتان را بگیرید و  با ثبت نام در کلاس های خلاقیت و پرورش خلاقیت و استعداد یابی کودکان خود گامی موثر در جهت آینده ای روشن برای فرزندتان بردارید.

گروه آموزشی ، پژوهشی با استاد

برگزار کننده دوره های تخصصی خلاقیت و استعداد یابی کودکان و نوجوانان

چه چیزی یاد می گیرم ؟

 • این دوره توسط ۳ تکنیک اصلی آموزش داده می‌شود:
 • تکنیک شنیداری: محاسبات را شنیده و در ذهن به خاطر می‌سپارند.
 • تکنیک دیداری: محاسبه را در چرتکه انجام می‌دهند.
 • تکنیک تصویرسازی: پس از آنکه حرفه‌ای‌تر شدند می‌توانند در ذهن خود تصویرسازی کنند و محاسبات را به‌راحتی انجام دهند.

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

نیازمندی ها

 • آشنایی با اعداد

مخاطب هدف

 • کودکان 4 تا 8 سال
0
  0
  صورتحساب شما
  سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه