0(0)

کلاس آنلاین یا حضوری مهندسی خلاقیت حمل و نقل بهترین سرگرمی در خانه برای کودکان 4 تا 7 سال

مدت زمان کلاس نیمه خصوصی8ساعت و کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و دانش آموزان قادر خواهند بود همزمان با تدریس به آسانی سوالات خود را از استاد مربوطه بپرسند و نیازی به نصب نرم افزار آموزشی نیست جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 10 لغایت 18 با شماره های : 02122860576- 09914038252 تماس حاصل فرمائید
2,800,000 ریال
کلاس مهندسی خلاقیت برای کودکان در آموزش آنلاین با استاد

توضیحات

تبریک میگم الان که شما وارد این صفحه شدید یعنی به فکر پرورش خلاقیت و کشف استعداد فرزند دلبندتان هستید

با ثبت نام در کلاسهای مهندسی خلاقیت در آموزشگاه با استاد نماینده رسمی گروه آموزشی ، پژوهشی داناکو دارنده نشان ملی و بزرگترین طراح و سازنده بازیهای آموزش خلاقیت کودک و نوجوان گامی بزرگ در جهت کشف استعداد و پرورش مهارتهای ذاتی کودک دلبند خود بردارید. آموزشگاه با استاد با کادری حرفه ایی و با پکیج های آموزشی مطابق با جدیدترین استاندارهای روز دنیا زیر نظر روانشناس کودک و نوجوان فرزندان دلبند شما را برای کسب موفقیت های بزرگ شغلی و اجتماعی در آینده آماده می نمایند.

آموزش آنلاین مهندسی خلاقیت حمل و نقل ویژه کودکان 4 تا 7 سال8ساعته/بدون هزینه پکیج آموزشی 280 هزارتومان

هزینه کل کلاس  8 ساعته 280 هزار تومان و هزینه پکیج کامل آموزشی با ارسال رایگان ( ویژه دانش آموزانی که در دوره آموزش مهندسی خلاقیت ثبت نام نموده اند .) 175 هزار تومان که می بایست جداگانه از قسمت محصولات کودک و نوجوان تهیه گردد.

توصیه می گردد در ادامه فواید کلاس های مهندسی خلاقیت  را مطالعه فرمائید و هرچه سریعتر تا قبل از تکمیل ظرفیت کلاس های آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید

معنی لغوی مهندسی خلاقیت

این عبارت متشکل از دو کلمه ” مهندسی ” و ” خلاقیت است . بر اساس تعریف مهندسی به معنی استفاده مبتکرانه و خلاقانه از دانش و علوم بوده که برای توسعه و ارتقاء ابزار ، ساختار ، ماشین و انواع از این دست به کار می رود . شخصی که این دست از کار ها را انجام می دهد نیز مهندس می نامند.

در تغریف ” خلاقیت ” نیز می توان گفت که یکی از توانایی های ذاتی و ارزشمند انسان ها بوده که در زندگی آنها و کمک به ارتقا و رشد در ابعاد مختلف نقش اساسی را ایفا می کند . پیدایش بسیاری از ابزارها ، مباحث و داشته های علمی ما حاصل مفهوم خلاقیت بوده است . اگر خلاقیت را از زندگی انسان ها کنار بگذاریم بشر هیچگاه پیشرف امروز را نداشت.

با ترکیب این دو می توان به پرسش مهندسی خلاقیت چیست حداقل از لحاظ لغوی پاسخ مناسبی را یافت . استفاده از دانش و توانایی ذاتی برای ارتقا خلاقیت مانند مهندسی برق که در آن یک مهندس در علوم مرتبط با این رشته دانش خود را افزایش داده و تلاش می نماید نواوری و ابتکاری را در این زمینه انجام دهد.

اما کاربرد مهندسی خلاقیت کودکان در امر آموزش چیست

نخست باید بدانیم که این رشته در سنین بسیار پایین و از آغاز دوران رشد مغزی و توانایی فکر کردن نشات می گیرد. از ابتدای دوران کودکی و حتی خردسالی! در این سن می توان با روش های مختلف آموزشی و علمی به تقویت خلاقیت کودکان پرداخت و در واقع به رشد نبوغ فکری آن ها کمک کرد

از این رو اغلب این زمینه آموزشی را با نام مهندسی خلاقیت کودکان نام می برند. خوشبختانه این رشته یکی از رشته های مهم گروه آموزشی پژوهشی با استاد نماینده رسمی شرکت داناکو مبتکر وارائه کننده محصولات آموزشی و کمک آموزشی بوده که در آن پک مهندسی خلاقیت در انواع مختلف همراه با طرح درس و ترم بندی آموزشی ارائه می گردد.

همواره یکی از دغدغه ها و اهداف آموزشی کشف استعداد ذاتی فرد و هدایت آن در مسیر آموزشی مرتبط با آن بوده است. این کار جز با تحریک خلاقیت و قراردادن تفکر خلاق در زمینه های مختلف امکان پذیر نیست.

فواید آموزش مهندسی خلاقیت و تاثیر ان در افزایش خلاقیت کودکان

پرسش ” مهندسی خلاقیت چیست ” و چه اهمیت و تاثیری در آموزش کودکان دارد، اغلب سوال خانواده ها و یا مدیران مراکز آموزشی است . باید گفت توانایی حل مساله از دوران کودکی و در اوج رشد و شکل گیری مغزی شروع می شود و باید عکس العمل های مختلف ذهنی کودک را در زمینه های مختلف آموزشی سنجید.

بر اساس هوش های چند گانه گاردنر ، هوش یک توانایی ذاتی است که در همه انسان ها به یک نسبت قرار دارد! پس چطور در خیلی از مواقع اینطور به نظر می رسد که افرادی از افرادی دیگر به نظر هوش بیشتری دارند؟

پاسخ روشن است ، آنها در آن زمینه به صورت ذاتی توانایی دارند ، برای مثال عده ای در هنر ، عده ای دیگر در ورزش یا ریاضی که قیاس آنها تنها زمانی می تواند درست باشد که با افراد مرتبط با زمینه هوشی خود سنجیده شوند

بنابراین مهندسی خلاقیت با بهره گیری از توانایی حل مساله برای افزایش خلاقیت می تواند به کشف زمینه استعداد ذاتی کودک کمک کرده و از ابزارهای مهم استعدادیابی تلقی گردد.

از دیگر فواید مهندسی خلاقیت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آموزش روش حل مساله

مفیدجهت  استعدادیابی کودکان

افزایش توانایی های مغزی کودک

کمک به رشد و بلوغ ذهنی

افزایش مهارت های عملی

تحریک تفکر نوآورانه و خلاقانه در کودک

پس همین حالا بزرگترین تصمیم زندگی کودک دلبندتان را بگیرید و  با ثبت نام در کلاس های خلاقیت و پرورش خلاقیت و استعداد یابی کودکان ،گامی موثر در جهت آینده ای روشن برای فرزندتان بردارید.

گروه آموزشی ، پژوهشی با استاد

برگزار کننده دوره های تخصصی خلاقیت و استعداد یابی کودکان و نوجوانان

شروع ثبت نام کلاس های جذاب آنلاین مهندسی خلاقیت حمل و نقل ویژه کودکان 4 تا 7 سال با 30 درصد تخفیف / فقط 280 هزارتومان

لطفا جهت ثبت نام و رزرو کلاس( با کارشناسان با شماره های 02122860576-09914038252 از ساعت 10لغایت 17 تماس حاصل نمایید )

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو
0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه