0(0)

پکیج آموزش چرتکه ترم اول

دوره آموزش چرتکه در 4 ترم تدریس می گردد و برای ترم های بعدی فقط باید کتاب مربوط به همان ترم خریداری گردد
1,470,000 ریال
آموزش آنلاین چرتکه در آموزشگاه با استاد

توضیحات

بسته آموزشی چرتکه و محاسبات ذهنی دانامس شامل تمامی ابزار لازم جهت آموزش چرتکه به کودکان بوده که با بهترین کیفیت تحت نظر مجرب ترین مدرسین و کارشناسان آموزش چرتکه و آموزش محاسبات ذهنی تهیه گردیده است.و دوره آموزشی چرتکه در آموزشگاه با استاد نمایندگی رسمی گروه آموزشی پژوهشی داناکو در تهران به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد.

پک آموزش محاسبات ذهنی شامل ترم بندی کامل و پشتیبانی آموزشی لازم از طرف واحد آموزش داناکو می باشد.

کتاب آموزش چرتکه دانامس

کتاب آموزش چرتکه برای کودکان دانامس ، تحت تالیف گروهی متخصص و با تجربه تهیه گردیده و تمام مراحل آن به دقت مورد برسی قرار می گیرد.علاوه بر آن دقت لازم نیز برای تهیه کیفی آن انجام شده بطوریکه چاپ آن از نوع افست تمام رنگ ، ابعاد صفحات سایز A4 و جلد کتاب آموزش چرتکه نیز از کاغذ ۳۰۰ گرم با پوشش سلفون مات تهیه گردیده است.

کتاب آموزش چرتکه دانامس کاملا جذاب طراحی شده است. تراکم رنگ در تمام صفحات مشهود و برای کودکان اشتیاق آور بوده که مانع از خستگی آنها خواهد شد.

کتاب آموزش چرتکه

دفتر تند نویسی آموزش محاسبات ذهنی و چرتکه دانامس

دفتر های تند نویسی چرتکه دانامس نیز همانن کتاب آموزش چرتکه از بالاترین کیفیت چاپ و آماده سازی بهره برده است. تعداد صفحات دفتر تند نویسی دانامس مطابق با ترم بندی دانش آموزان بوده و جلد دفتر نیز از نوع گلاسه با پوشش سلفون می باشد.

در صحافی دفتر های تندنویسی نیز از چسب گرم به جهت بالا بردن کیفیت محصول بهره برده شده است.

دفتر تند نویسی آموزش چرتکه

چرتکه مورد استفاده در پک آموزش چرتکه دانامس از نوع چرتکه سوروبان است.تعداد ستون های چرتکه ۱۷ عدد بوده و جنس متریال به کار گرفته شده از نوع درجه ۱ بوده که باعث شفافیت بالا و عدم زائده های پلاستیکی در اطراف کار شده است.

مقاوم و استحکام چرتکه در کنار ابعاد استاندارد ، حرکت درست مهره ها نیز از دیگر ویژگی های چرتکه سوروبان دانامس می باشد.

 

 

همانند دیگر محتویات پک چرتکه دانامس ، که طراحی زیبا جزو فاکتور های اصلی آن می باشد ، در فلش کارت نیز از طراحی زیبا و جذاب استفاده شده است. اعداد و چرتکه روی فلش کارت کاملا خوانا خواهد بود.

جنس و کیفیت فلش کارت نیز از کاغذ با گرماژ ۳۰۰ با تراکم ۴ رنگ اصلی و نیز پوشش سلفون تهیه گردیده است.

فلش کارت آموزش چرتکه

کیف مورد استفاده در پک چرتکه دانامس از جنس برزنت درجه ۱ با دوخت داخلی و بیرونی بسیار با کیفیت می باشد. دوخت کیف چرتکه محکم و با دوام بوده و طی مدت زمان استفاده بر اثر استهلاک از بین نمی رود.

 

 • دارای ترم بندی کامل
 • چرتکه سوروبان اصل
 • کیف با جنس درجه یک
 • کتاب آموزشی تمام رنگی
 • دو عدد دفتر تمرین رنگی
 • مداد استاندارد
 • فلش کارت تمام رنگ

شما می توانید جهت ثبت نام و آگاهی از زمان شروع کلاسهای چرتکه در آموزشگاه با استاد نمایندگی رسمی داناکو همه روزه از ساعت 10 لغایت 16 با شماره 02122860576 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید و یا در ساعات غیر اداری پیغام خود را در واتس آپ به شماره 09904700439 برای کارشناسان آموزش ارسال فرمایید.

 

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
144 درس
13 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
  0
  صورتحساب شما
  سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه