0(0)

پک آموزش رباتیک دانابات لایت جعبه ای

مدت زمان کلاس هر ترم 12ساعت و امکان برگزاری کلاس ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین میباشد و بچه ها قادر خواهند بود همزمان با تدریس آنلاین به آسانی سوالات خود را از استاد مربوطه بپرسند و نیازی به نصب نرم افزار آموزشی برای کلاسهای آنلاین رباتیک نیست جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 12 لغایت 18 با شماره های : 02122860576- 09914038252
2,470,000 ریال

توضیحات

آموزشگاه بااستاد نماینده رسمی داناکو ( بزرگترین سازنده و طراح بازیهای آموزشی )می باشد که به صورت تخصصی به صورت آنلاین و حضوری در شهر تهران کلاسها را با بهترین اساتید برگزار می نماید.

اهمیت آموزش رباتیک

آموزش رباتیک سرشار از مفاهیم مرتباط با علوم پایه و نوین بوده که می توان بسیاری از آنها را در قالب خلاقیت و مهارت به کودکان و دانش آموزان آموزش داد.

آموزش رباتیک به کودکان در بسیاری از کشورها جزو کلاس ها و دوره های آموزشی مهم بوده که اهمیت آن نیز بی ارتباط نیست . شما می توانید با استفاده از پک آموزش رباتیک مفاهیمی چون مکانیک ، الکترونیک و برنامه نویسی را فرا بگیرید.

پک رباتیک دانابات لایت مدل جعبه مقوایی | پک رباتیک لایت

بسته آموزش رباتیک لایت در واقع نمونه اقتصادی تر پک رباتیک لایت جعبه ابزاری  می باشد. تفاوت این دو در تعداد سازه های مکانیکی ربات و بسته بندی بوده و در سایر موارد تفاوتی را با یکدیگر ندارند.

پک رباتیک دانابات لایت مدل جعبه مقوایی می تواند کمک خوبی را برای یادگیری مفاهیمی چون الکترونیک و مکانیک باشد. نکته قابل توجه اینکه علاوه بر امکان ساخت سازه های متنوع با استفاده ازاین بسته ، می توان ربات هایی همچون ربات پارک نوری را ساخت و پس از آن با خرید تنها چند ماژول ربات های پیشرفته تری را هم فرا گرفت.

 • مدل : دانابات ادونس جعبه مقوایی
 • ربات های قابل ساخت : انواع سازه های مکانیکی ، ساخت ربات پارک نوری
 • ربات های مرتبط ( ربات هایی که با اضافه نمودن تنها چند ماژول همراه با قطعات و ماژول های این پک می توان ساخت ) :
 • ربات حل ماز ، ربات آتش نشان
 • بسته استاندارد جشنواره ملی داناکاپ

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
11 درس
8 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
  0
  صورتحساب شما
  سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه