0(0)

کاربرد کامپیوترسطح2

آموزش کاربرد کامپیوتر سطح2 /پیش نیاز این دوره گذراندن کاربرد کامپیوتر سطح 1 می باشد. که در آموزشگاه با استاد با برترین اساتید و با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ایی برگزار می شود.
7,000,000 ریال
آموزش آنلاین کاربرد کامپیوتر به کودکان و نوجوانان

توضیحات

با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ایی

مدت زمان کلاس40 ساعت و کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و دانش آموزان قادر خواهند بود همزمان با تدریس به آسانی سوالات خود را از استاد مربوطه بپرسند و نیازی به نصب نرم افزار آموزشی نیست جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 12 لغایت 18 با شماره های : 02122860576- 09914038252 تماس حاصل فرمائید

مدت زمان کلاس 40ساعت و حداقل ظرفیت کلاس 8نفر

در این کلاس  براساس سرفصل آزمون بین المللی E-KIDS طراحی شده است  شامل آموزشنرم افزار های ورد و اکسل و پاورپوینت (نسخه های ۲۰۱۶) و آموزش ایمیل و اینترنت است.

به یقین یادگیری کار با کامپیوتر از همان سنین کودکی آن ها را برای استفاده هر چه بهتر از تکنولوژی آماده ساخته و استرس رویارویی با فناوری های نوین را در کودکان به حداقل می رساند.
در کلاس  سطح ۲ مبانی کامپیوتر کودکان و نوجوان کودکان کار با نرم افزارهای ورد و اکسل و پاورپوینت 2016 و نیز کار با اینترنت و ایمیل را بصورت کاملا کاربردی توسط مجربترین اساتید تدریس خواهد گردیدک
مولفان این کتاب تجربه سالها تدریس برای کودکان را در این کتاب در اختیار شما قرار داده اند.

فهرست مطالب:

مهارت اول:آشنایی با نرم افزارWord2016

مهارت دوم:آشنایی با برنامه اکسل

مهارت سوم:اجرای نرم افزارPower point

مهارت چهارم:شبکه واینترنت

درباره استاد دوره

myadmin

0 امتیاز (0 )
142 درس
14 دانشجو

اشتراک دوره

جزئیات درس

0
    0
    صورتحساب شما
    سبد خرید شما خالیستبازگشت به فروشگاه